My (We, the speakers):


Nasza szkoła angielskiego

Przez lata naszej działalności językowej spotykaliśmy się wciąż i wciąż z podobnym problemem, z którym przychodzą do nas ludzie: nie mogą nauczyć się angielskiego. Chodzą na kursy grupowe i indywidualne, próbują uczyć się samodzielnie, próbują różnych nowinek – i zawsze kończą gdzieś między czasem przeszłym a trybem warunkowym. If I learnt English, I would… nie masz dość? Bo my mamy dość tego gdybania. Nauczymy Cię mówić, razem zostawimy ten nieudany rozdział daleko za sobą. Dzięki pełnemu zanurzeniu napiszemy nowy, o tym jak swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

Zacznij pisać ten rozdział już teraz. Umów się na lekcje próbną.

Grafika przedstawiająca grupkę 4 osób z komiksowymi dymkami - jakby coś mówili - to symbol, który w naszej szkole angielskiego wybraliśmy, ukazujący komunikację jako najważniejszy aspekt naszych kursów i naszej szkoły języka angielskiego.

Czego możesz się spodziewać?

Spotkasz się z lektorem wybranym specjalnie dla Ciebie spośród naszego wieloosobowego zespołu – bo grunt to dobre porozumienie. W trakcie spotkania z lektorem wyciśniemy czas jak cytrynę i cały spożytkujemy na intensywną rozmowę. A będzie to ciekawa rozmowa – poruszymy tematy, które szczególnie Cie interesują, a jeśli akurat nie będziesz się mógł zdecydować, lektor będzie miał parę fascynujących zagadnień na podorędziu. Zazwyczaj stawiamy na sprawy związane z codziennym życiem – osobistym, zawodowym… no chyba że akurat będziesz mieć ochotę na akademickie dyskusje. I na to jesteśmy otwarci.

Lektor sprawdzi, jak poradziłeś sobie z zadaniem domowym, zada Ci też kolejne. Dzięki temu będziesz uczyć się przez okrągły tydzień. Ile więc efektywnie zapłacisz za godzinę nauki przy pełnym zanurzeniu? To zależy tylko od Ciebie i tego, ile czasu poświęcisz nauce między spotkaniami. Chcesz poznać więcej szczegółów?

Przeżyj to, zapisz się na lekcję próbną

kursy angielskiego w pełnym zanurzeniu

Szkoła angielskiego Speakers