Dlaczego nasza szkoła języka angielskiego?


Zarządzamy pełne zanurzenie! Jeśli naprawdę, ale tak naprawdę jesteście zdecydowani uczyć się angielskiego, zabierzemy Was na fascynującą wyprawę w odmęty tego języka. Poznacie go dogłębnie, przebywając w nim non stop, nie tylko podczas zajęć, ale także poza nimi. A wiecie jak to jest z wyprawą łodzią podwodną: nie tak łatwo ją opuścić. No ale kto by przepuścił taką okazję? W rezultacie tej wyprawy:

a) zostaniesz Speakersem
b) już nigdy nie będziesz mieć wątpliwości typu: sheep or ship? Albo: czy tu powinien być past simple czy może jednak present perfect?
c) język angielski będzie śpiewał Ci: już nie zapomnisz mnie... (oczywiście po angielsku!)


OK ...

... trochę popłynęliśmy :), ale przecież właśnie o to chodzi z nauką języka: złapać flow i czerpać przyjemność z poznawania, odkrywania i zgłębiania! Z podróży, jaką jest nauka języka. A to właśnie będziemy robić: podróżować. W DOBRYM towarzystwie. Bo przecież tak właśnie będzie: będziemy dobrym towarzystwem dla siebie wzajemnie. I nie tylko dobrym! Także inspirującym, stymulującym, a czasem nawet sprawdzającym! Nasi lektorzy to doświadczeni marynarze i nawigatorzy, którzy z pewnością i gracją sterują naszą badawczą placówką. Dzięki nim szybko poczujesz się w Speakers jak u siebie w domu. Nauka angielskiego stanie się częścią Twojego życia, czymś wpisanym w rutynę codziennego dnia. Może trudno w to na początku uwierzyć, ale sami się przekonacie, że będzie to jeden z jaśniejszych jego punktów. Jak to możliwe, skoro zajęcia są raz-dwa razy w tygodniu? No cóż, mówiliśmy Wam od początku o łodzi podwodnej… Pozostajemy w zanurzeniu. Dzięki obszernym i zróżnicowanym zadaniom domowym angielski będzie Wam towarzyszył przez cały czas.


Zapisz się na lekcję próbną!

Zaczynaliśmy od skromnego składu osobowego lektorów, ale nasza załoga stopniowo się rozrasta. Co ważne: to Ty decydujesz jaką tematykę wybierasz, i kto konkretnie zabiera Cię na wyprawę naszą łodzią podwodną, gdzie mówi się tylko po angielsku. Dobrana para to podstawa! A jest z kogo wybierać. Nasi lektorzy są nie tylko weteranami angielskiego – to ludzie, którzy pracowali także poza branżą językową: jako menedżerowie, pracownicy korporacji, dziennikarze, politolodzy czy marketingowcy (odpowiednie wstawić, pisać prawdę).


Kluczowe zadanie Speakers: UczyMY języka angielskiego

Nigdy nie będziesz z tym sam/a, bo zawsze będzie przy Tobie towarzysz – lektor. Jeśli napiszesz smsa lub maila – odpisze. Jeśli zadzwonisz – odbierze od razu, albo odezwie się w ciągu kilku godzin. Znajdziesz go na facebooku i w innych mediach społecznościowych.

Kim są Speakersi? To ja, to lektorzy, to w końcu Ty. Czyli, w sumie: to właśnie My!

kursy angielskiego w pełnym zanurzeniu

Szkoła angielskiego Speakers